Latest Posts Under: Classic Rock

You are here: Home » Classic Rock » Angjellushe - Rushan Bexheti - Ky Qutet Pa Ty (Cassette)

Angjellushe - Rushan Bexheti - Ky Qutet Pa Ty (Cassette)

Updated on 16.07.2019 By Nejas 8 Comments


Download Angjellushe - Rushan Bexheti - Ky Qutet Pa Ty (Cassette)
1997
Label: Albanota - MC 109 • Format: Cassette • Country: Switzerland • Genre: Folk, World, & Country •


Sitemap

Las Mañanitas - Don Arcadio Elias - Las Mañanitas (Vinyl, LP), Luck For You - Luck For Me - Mr. Acker Bilk* & The Norman Candler Strings - Sailing To An Isle Of Dr, Recs Of The Flesh* - Introducing Apophenia (CDr), One Last Kiss - Roky Erickson And The Aliens - Dont Knock The Rok! (Vinyl, LP), Religious Cancer - Nailbomb - Point Blank (Cassette, Album), Ce NEst Pas Moi Qui Clame - Noir Désir - En Images (DVD), Super Seven - New Jersey Kings - Stratosphere Breakdown (CD, Album), Move To The Music - Slaughter - The Wild Life (CD, Album), Passing By - The Robert Cray Band - Shame + A Sin (CD, Album), Labbra Rosso Sangue - Calle Della Morte - Gente Di Malaffare (CD, Album), Cê - Mulheresqdizemsim* - Mulheresqdizemsim (CD, Album), Swamp Beats (Anatoptic Forms Mix), The Prayer (In A Simple Way), The Saftey Dance - Various - Radio 80 Compilation Volume Uno (CD)

8 Comments

 1. Voodooramar October 2, 2012
  Pas sherrit të bujshëm, Eriku ç'nuk thotë për Anxhelën: Ka një defekt të madh. Xing. E Hënë 16 Shtator , / Kategoria Showbiz shqiptar / Read in English.
 2. Maujar October 2, 2012
  Kreu i Bashkisë së Shkupit, Petre Shilegov i bëri thirrje kryetarit të komunës së Sarajit, Blerim Bexheti ta zgjidh problemin me platformat në Matkë, ndërsa ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Goran Sugareski tha se mund të merren kompetencat nga komuna, kryetari Bexheti ju porositi të mos përzihen në punën e tij. Për televizionin “24” Blerim [ ].
 3. Grorr October 2, 2012
  Nov 18,  · Teksa betohet se s?ka më marrëveshje me Edi Ramën, Lulzim Basha deklaron se s?ka as kthim në parlament nëse nuk largohen prej tij të inkriminuarit. Instrumenti për ta bërë këtë sipas tij është Vetting-u i politikanëfoxclymgenttisapsohetididiwindreg.xyzinfo tjetër që Lulzim Basha e cilëson si vija e kuqe që nuk preket është dënimi për gjithkënd që ka kryer krim elektoral.Në takimin me qytetarët e.
 4. Araran October 2, 2012
  C`eshte ky budalla qe ka shkrojtur ne kete menyre. Ai akoma nuk e kupton qe ne krye nte PD-se eshte Berisha.? Keshtu sa per dieni eshte Sali Berisha qe do ti jape fitoren e thell Partise Socialiste te shqiperise. Kure ta shofin Saliun edhe ai qe nuk e don PS-ne kthehet dhe ja jep voten vetem te mos e shofe Berishen me sy.
 5. JoJoktilar October 2, 2012
  Për ty që çdo ditë më sheh nga shtëpia, për ty që ndodhesh para atij ekrani të vogël çdo mbrëmje, për ty që dilemat të kanë pushtuar prej kohësh, ty nga Sheshi i Teatrit Kombëtar dua të t’i them dy fjalë. E di se ndihesh i turbullt dhe i çoroditur. Ashtu ndihem edhe unë.
 6. Doulmaran October 2, 2012
  Amane oh aman jo si ty Tjetër nuk kam Amane oh aman të kam Shpirt e të kam xhan Amane oh aman jo si ty Tjetër nuk kam Amane oh aman të kam Shpirt e të kam xhan Amane oh aman jo si ty Tjetër nuk kam Submit Corrections. AZLyrics. E. Elvana Gjata Lyrics. album: "Mamës" () Mamës. Të 2. Vetëm Ty Të Kam. Ani Ani. Te Kam Xhan.
 7. Akishura October 2, 2012
  Ballina. Gjykojnë me ligj tjetër pos ligjit të Allahut të Lartësuar! Gjykojnë me ligj tjetër pos ligjit të Allahut të Lartësuar!
 8. Kik October 2, 2012
  Shumë prej nesh janë rritur me këngën e Rexhës dhe sa herë e ka dëgjuar këtë këngë të Qamilit të Vogël, ka ndier edhe dhembje për atë ngjarje që besohet se ka ndodhur para vitesh, kur djali jetim, natën e dhëndërisë, gjendet i vdekur në ahur, transmeton KultPlus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12Next »Page 1 of 2
Scroll To Top